Coördinatoren

Naam Beschrijving
Baeken Philipp

Algemeen coördinator Academie
Coördinator MUZIEKafdeling

philipp.baeken@amwn.be

Peters Yvonne

Leerkracht MuziekATELIER, Samenspel en Koperblaasinstrumenten.

Coördinatie Samenspel/IE

yvonne.peters@amwn.be

Possemiers Stijn

Leerkracht Basgitaar, Combo (Jazz-Pop-Rock) en MuziekLAB

Coördinator Jazz-Pop-Rock.

stijn.possemiers@amwn.be

Siebelink Maartje

Leerkracht WoordATELIER, WoordLAB, Verteltheater, Toneel en Kunst- en CultuurLAB.

Coördinator Woordafdeling.

maartje.siebelink@amwn.be

Sommen David

Leerkracht Slagwerk Jazz-Pop-Rock

ICT verantwoordelijke

david.sommen@amwn.be

Thienpont Olivier

Leerkracht Piano, Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE) en Begeleidingspraktijk (BP).

Coördinator Piano en Promotie

olivier.thienpont@amwn.be