Leerkrachten Muziek

Naam Beschrijving
Baeken Philipp

Leerkracht Algemene Muziekcultuur (AMC) volwassenen en Algemene Muzikale Vorming (AMV).

Coördinator AMV, AMC en Muziekafdeling

philipp.baeken@amwn.be

Bonifaz Juan Carlos

Leerkracht Slagwerk.

juancarlos.bonifaz@amwn.be

Bouman Ruud

Leerkracht piano en Instrumentaal Ensemble (IE).

ruud.bouman@amwn.be

Casteleijn Frenk

Leerkracht Zang, Gitaar en Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE).

frenk.casteleijn@amwn.be

Casteleyn Hans

Leerkracht piano en Algemene Muziektheorie (AMT).

hans.casteleyn@amwn.be

Cox Danny

Leerkracht Piano, Begeleidingspraktijk (BP).

danny.cox@amwn.be

Diels Tinne

Leerkracht AMV-Samenzang

tinne.diels@amwn.be

Dierickx Laurens

Leerkracht Piano Jazz-Lichte Muziek (JLM).

laurens.dierickx@amwn.be

Francken Bianca

Leerkracht Accordeon, Samenspel en Instrumentaal Ensemble.

bianca.francken@amwn.be

Huynen Steven

Leerkracht Gitaar.

steven.huynen@amwn.be

Konink Alice

Leerkracht Dwarsfluit, Samenspel (SsP)/instrumentaal ensemble (IE).

alice.konink@amwn.be

Kuttner Anja

Leerkracht Piano, samenspel (SsP)

anja.kuttner@amwn.be

Peelman Jozefien

Leerkracht Cello

jozefien.peelman@amwn.be

Peters Yvonne

Leerkracht Algemene Muzikale Vorming (AMV), Samenzang (Sz) en Koperblaasinstrumenten.

Coördinatie Samenspel/IE

yvonne.peters@amwn.be

Possemiers Stijn

Leerkracht Basgitaar, Ensemble Jazz-lichte Muziek (JLM) en Algemene Muziekcultuur Jazz-Lichte Muziek (AMC-JLM)

Coördinator Jazz/Lichte Muziek.

stijn.possemiers@amwn.be

Schuurmans Karolien

Leerkracht Orgel en Begeleidingspraktijk (BP).

karolien.schuurmans@amwn.be

Seeuws Anke

Leerkracht Algemene Muzikale Vorming (AMV) en Samenzang.

anke.seeuws@amwn.be

Sommen David

Leerkracht Slagwerk (Pop/Jazz)

ICT verantwoordelijke

david.sommen@amwn.be

Steenaerts Josiane

Leerkracht Klarinet en Saxofoon.

josiane.steenaerts@amwn.be

Swinnen Annemie

Leerkracht Viool en Samenspel (SsP)/ Instrumentaal Ensemble (IE).

annemie.swinnen@amwn.be

Thienpont Olivier

Leerkracht Piano, Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE) en Begeleidingspraktijk (BP).

Coördinator Piano en Promotie

olivier.thienpont@amwn.be

Timmermans Johan

Pianobegeleider.

johan.timmermans@amwn.be

Van Camp Michiel

Leerkracht Muziekgeschiedenis, Koor en Koperblaasinstrumenten.

michiel.vancamp@amwn.be

Van den Borre An

Leerkracht Harp, Begeleidingspraktijk (BP)/Samenspel (SsP)

an.vandenborre@amwn.be

van der Wulp Joost

Leerkracht zang en Vocaal Ensemble (VocEns).

joost.vanderwulp@amwn.be

Van Miert Els

Leerkracht Viool-Initiatie.

els.vanmiert@amwn.be

Verrydt Gert

Leerkracht Saxofoon

gert.verrydt@amwn.be

Verschelde Marieke

Leerkracht Slagwerk, Samenspel (SsP) en Instrumentaal Ensemble (IE).

marieke.verschelde@amwn.be

Verschueren Bert

Leerkracht Elektrische Gitaar.

bert.verschueren@amwn.be

Vleugels Jef

Leerkracht Koperblaasinstrumenten.

jef.vleugels@amwn.be

Vloemans Ils

Leerkracht Klassieke Gitaar en Instrumentaal Ensemble (IE).

ils.vloemans@amwn.be

Weyler Oljana

Leerkracht Zang Jazz/Lichte Muziek (Zang-JLM), Algemene Muziekcultuur Jazz/Lichte Muziek (AMC-JLM) en Vocaal Ensemble Jazz/Lichte Muziek (VocEns-JLM).

oljana.weyler@amwn.be